Muzicki Studio Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VOKAL ZATVOREN

3 posters

Go down

VOKAL ZATVOREN Empty VOKAL ZATVOREN

Post  bata777 Wed May 20, 2009 12:46 pm

TIP JE CUDO NECE DA PEVA OTVORENIM GLASOM VEC NESTO ZATVORENOG TIPA KAO KROZ NOS ALI I ZATVORENA USTA NEKAKO CUDNO POKUSAVAJUCI DA IMITIRA OPERSKE PEVACE I NECE DA ME SLUSA! STA DA RADIM TAKO SNIMLJENOM VOKALU U STARTU JE SMESAN<VEROVATNO CE MI SVI PREDLOZITI DA ODUSTANEM ,ALI OVO JE U NEKU RUKU IZAZOV>PROBACU PA STA BUDE.AKO UOPSTE POSTOJI NEKI SAVET BIO BIH ZAHVALAN JAKO.POZZ drunken
bata777
bata777

Posts : 63
Join date : 2009-04-30
Age : 53
Location : leskovac,Srbija

Back to top Go down

VOKAL ZATVOREN Empty Re: VOKAL ZATVOREN

Post  Admin Thu May 21, 2009 3:31 am

Ama bre Bato. Snimi coveka kako on hoce. Neka svira i peva i kako on hoce. Ne diraj ga. I kada zavrsi ako se bude nesto bunio ti mu reci: TAKO SI HTEO, a ja sam ti rekao da ne valja. A ako se ne bude bunio super, zavrsio si agoniju.

Napomena: Ne potpisuj se na takve projekte ni pod stavkom razno
Admin
Admin
Admin

Posts : 110
Join date : 2009-03-29

http://www.studio-kursevi.co.cc

Back to top Go down

VOKAL ZATVOREN Empty Re: VOKAL ZATVOREN

Post  bata777 Thu May 21, 2009 2:04 pm

umorio sam ga tj sam se umorio od silnih nastupa u gluvoj sobi ,e da treba nekako da ti posaljem snimak ,gluva soba mi je ponos tu je otislo 3850 eura na materijale,da + je na 12 manjih i 8 velikih tockova ,videces na snimku ,a kandidat mislim da ce odustati .......bar se nadam What a Face
bata777
bata777

Posts : 63
Join date : 2009-04-30
Age : 53
Location : leskovac,Srbija

Back to top Go down

VOKAL ZATVOREN Empty Re: VOKAL ZATVOREN

Post  miodrag2005l Sun Jun 07, 2009 6:20 am

bata777 wrote:umorio sam ga tj sam se umorio od silnih nastupa u gluvoj sobi ,e da treba nekako da ti posaljem snimak ,gluva soba mi je ponos tu je otislo 3850 eura na materijale,da + je na 12 manjih i 8 velikih tockova ,videces na snimku ,a kandidat mislim da ce odustati .......bar se nadam What a Face
Pa naravno bato da ce odustati kada svoje pacijente bicujes i naredjujes kako da pevaju, lepo ti rece covek, pusti ga neka peva kako on misli da jenjemu dobro, pa sad to sto ce mu ispasti los snimak tebe zabole bitno si mu uzeo lovu, hebi ga. Neko se rodi sa dobrim glasom ali nema kinte, a neko nema glas ali ima kinte! pa onda iskoristi bozji blagoslov!
Nego bato gde si nestao, na mobilni se ne javljas , non-stop ti iskljucen? nisi valjda na more negde ??
Pozzz

miodrag2005l

Posts : 6
Join date : 2009-05-09

Back to top Go down

VOKAL ZATVOREN Empty Re: VOKAL ZATVOREN

Post  bata777 Thu Jun 11, 2009 11:35 am

vratio sam se iz grcke a posto sam presao na postpejd nesto su mi zeznuli roming,uskoro idem u cg da sviram .pozz
bata777
bata777

Posts : 63
Join date : 2009-04-30
Age : 53
Location : leskovac,Srbija

Back to top Go down

VOKAL ZATVOREN Empty Re: VOKAL ZATVOREN

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum