Muzicki Studio Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZIVA GITARA I KLAVIR

3 posters

Go down

ZIVA GITARA I KLAVIR Empty ZIVA GITARA I KLAVIR

Post  bata777 Wed May 20, 2009 12:41 pm

POSTO CU SNIMATI ZIVU GITARU I VST GRAND 2 KLAVIR NA STA TREBAM OBRATITI PAZNJU KOJE FREKFENCIJE SU DOBRE A KOJE LOSE ZA OVA DVA INSTRUMENTA,INACE GITARICA NJEGOVA IMA PLASTICNE ZICE bom Question
bata777
bata777

Posts : 63
Join date : 2009-04-30
Age : 53
Location : leskovac,Srbija

Back to top Go down

ZIVA GITARA I KLAVIR Empty Re: ZIVA GITARA I KLAVIR

Post  Admin Thu May 21, 2009 3:29 am

Ne diraj frekvencije Klavira. A kada poredjas njegov glas i gitare, posalji meni te 2 audio trake da ti podesim parametre i onda cu ti vratiti nuendov projekat da vidis sta sam uradio
Admin
Admin
Admin

Posts : 110
Join date : 2009-03-29

http://www.studio-kursevi.co.cc

Back to top Go down

ZIVA GITARA I KLAVIR Empty Re: ZIVA GITARA I KLAVIR

Post  bata777 Thu May 21, 2009 2:16 pm

ma gde da ti saljem umreces od smeha pa to nema veze sa mozgom sta on radi da ne kazem svira i peva.......slusaj jednu od njegovih provala ja svakih 15 minuta idem u kupatilo da placem od smeha....kaze---- "imam jednu pesmu ,rodjendansku toliko je lepa i slatka da znaš onu pesmu happy birthday to you,.....,e to će biti zaboravljeno,ova moja je daleko daleko bolja",ili hoce da svira njegovo kolo na gitari i jadan ubi se svirajući ispadajući iz ritma,a gitara zvoni ko kanta ,jadne zice E i A NON STOP VIBRIRAJU,a on kaze-------- "ovo je jako divna kompozicija kad bi to mogli da snimimo TO BI PROSLAVILO TEBE, ... I MENE NARAVNO ,ALI I TEBE"
bata777
bata777

Posts : 63
Join date : 2009-04-30
Age : 53
Location : leskovac,Srbija

Back to top Go down

ZIVA GITARA I KLAVIR Empty Re: ZIVA GITARA I KLAVIR

Post  Admin Thu May 21, 2009 7:44 pm

Bato, to je sve normalno. Znas koliko sam ja imao "Slucajeva". Mogao bih roman da napisem. Evo ti nekoliko:
1. Snimali smo coveka koji ima vestacke zube koji mu ispadaju, pa smo ga naterali da ih zalepi zvakama dok snima
2. Jedan tip je doneo gitaru u studio da snima neke instrumentale. Gitara je bila nova u kutiji. Kada je izvadio zamolio nas je da ga naucimo kako se svira, a "On ce posle lako". Dakle tip nije znao da svira uopste ni jedan instrument i nikada se nije bavio muzikom
3. Snimao sam jedno pevaca koji je rekao "Ne mogu brate da pevam trezan, daj nesto da popijem pa da pocnemo". Nisam ni slutio koliko covek moze da popije. Kupio je vinjak, sasuo ceo litar na ex, usao u gluvu sobu i posle prve strofe se srusio, povukao mikrofon i stalak za sobom i sreca sve je polupao sem mikrofona. Naravno, zvali smo hitnu pomoc i coveka su odneli u bolnicu.
4. Imao sam i slucaj "Madonna". Devojka je otvoreno pitala "sa kim sve treba da legnem da bi postala poznata". Znas sta sam joj rekao: Sa nekim ko ima mnogo para da ti finansira ceo projekat.

Eto, ti nekih koje se secam ovako na brzinu. Hmm, da, zaboravio sam i ovo, jedan jako poznati pevac je dosao u studijo u suskavoj trenerci... Naravno, pevao je u gacama... Smile
Admin
Admin
Admin

Posts : 110
Join date : 2009-03-29

http://www.studio-kursevi.co.cc

Back to top Go down

ZIVA GITARA I KLAVIR Empty Re: ZIVA GITARA I KLAVIR

Post  rimrunner Tue Jun 23, 2009 5:58 am

ti zaboravljas da si JEDNOM snimio i MENE SmileSmileSmileSmileSmile priseti se...Razz

rimrunner

Posts : 15
Join date : 2009-06-17

Back to top Go down

ZIVA GITARA I KLAVIR Empty Re: ZIVA GITARA I KLAVIR

Post  Admin Tue Jun 23, 2009 6:24 am

Kako bi to mogao da zaboravim. Ti si najbolja Scratch masina koju sam koristio u studiju Smile
Admin
Admin
Admin

Posts : 110
Join date : 2009-03-29

http://www.studio-kursevi.co.cc

Back to top Go down

ZIVA GITARA I KLAVIR Empty Re: ZIVA GITARA I KLAVIR

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum