Muzicki Studio Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

koje Monitore da kupim?

3 posters

Go down

koje Monitore da kupim? Empty koje Monitore da kupim?

Post  bahier Wed May 27, 2009 11:33 am

Imam u olanu uzeti krk rp 5 g2. a ima i krk 5 bez oznakeg2, sto verovatno znaci generacija ili tako... e sad hteo bih da znam koja je razlika izmedju ta dva modela i da li bih moga sa nekim od tih modela da pocnem nekim malo ozbiljnijim radom? Hvala! pozdrav Bati iz leskovca

bahier

Posts : 22
Join date : 2009-05-22

Back to top Go down

koje Monitore da kupim? Empty Re: koje Monitore da kupim?

Post  Admin Wed May 27, 2009 7:49 pm

Taj krk je izuzetno mali zvucnik. On je bas namenjen za kontrolu, nije za mix i produkciju. Ako bi njega hteo da upotrebis za mix i slusanje, morao bi da dokupis woofer. Ali to nije resenje i to se ne bi pokazalo kao dobra kombinacija. Truth je po meni bolji od toga, a ni on nije nesto.
Moj ti je savet da ne bacas pare. Ako vec hoces da kupis dobre male monitore, a da ne kostaju mnogo i da su profi, onda uzmi Yamahu HS50. Oni su 2+1 studijski monitori i neverovatno je kako rade. Cuo sam ih nekoliko puta i odusevio sam se. Inace ta yamaha je najprodavaniji monitor ove godine. Cena im je oko 400 evra i to za ceo sistem.
Admin
Admin
Admin

Posts : 110
Join date : 2009-03-29

http://www.studio-kursevi.co.cc

Back to top Go down

koje Monitore da kupim? Empty Re: koje Monitore da kupim?

Post  bahier Thu May 28, 2009 10:08 am

Hvala puno!

bahier

Posts : 22
Join date : 2009-05-22

Back to top Go down

koje Monitore da kupim? Empty Re: koje Monitore da kupim?

Post  djokenzi Thu Nov 26, 2009 1:37 am

Razmishljam o kupovini nekih jeftinijih monitora za kucnu produkciju.

Ova 3 modela su mi privukla najvecu pazhnju (uglavnom zbog odnosa cene i performansi), pa bih te zamolio za savet u odabiru, ili neku drugu preporuku.

- Behringer MS40
- Alesis M1 Active 520
- Alesis M1 Active Mk2

M1 Mk2 su vec malo van mog budzheta, ali ako se ispostavi da su znatno bolji od ostalih, snashao bih se nekako za doplatu.

I koja bi zvuchna kartica, do 100 jura, bila dobar pazar? Na vishe mesta sam chuo da ljudi preporuchuju E-MU 0404...

Hvala unapred!

djokenzi

Posts : 1
Join date : 2009-11-26

Back to top Go down

koje Monitore da kupim? Empty Re: koje Monitore da kupim?

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum