Muzicki Studio Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PITANJA PITANJA IMATE IH MILION GARANT

3 posters

Go down

PITANJA PITANJA IMATE IH MILION GARANT Empty PITANJA PITANJA IMATE IH MILION GARANT

Post  bata777 Mon May 18, 2009 4:15 pm

Pozdravljam autora najbiljeg foruma i ovom prilikom pozivam sve moje drugare koji petljaju i ozbiljno rade with cubase da ne looking sAMO vec postavljajte pitanja ,nije sramota ne znati Laughing ,ja sam spremio par pitanja ali krecem da radim neke nove projekte pa ce tek sada biti frke.POZDRAV SVIMA STUDIO BATA lol!
bata777
bata777

Posts : 63
Join date : 2009-04-30
Age : 53
Location : leskovac,Srbija

Back to top Go down

PITANJA PITANJA IMATE IH MILION GARANT Empty Re: PITANJA PITANJA IMATE IH MILION GARANT

Post  kokerac Tue May 19, 2009 8:16 am

Veliki pozdrav za ponosnog vlasnika "Studio BATA" u Leskovcu i jednog od retko hrabrih ljudi koji ce pitati kada nesto ne zna.Takodje, pozdrav za administratora i lepo osmisljen sajt.
Svima koji bave se ovim (studijskim) poslom zelim sto vise "projekata" = EUR-a.

kokerac

Posts : 3
Join date : 2009-05-17

Back to top Go down

PITANJA PITANJA IMATE IH MILION GARANT Empty Re: PITANJA PITANJA IMATE IH MILION GARANT

Post  Admin Tue May 19, 2009 6:36 pm

Zahvaljujemo na lepim recima i zeljama
Admin
Admin
Admin

Posts : 110
Join date : 2009-03-29

http://www.studio-kursevi.co.cc

Back to top Go down

PITANJA PITANJA IMATE IH MILION GARANT Empty Re: PITANJA PITANJA IMATE IH MILION GARANT

Post  bata777 Wed May 20, 2009 12:52 pm

POZDRAV AUTORU NARAVNO I SASI <KOKERAC>BLISKOM SARADNIKU GRUPE AMADEUS ILI BOLJE RECENO NJIHOVIM STUDIO PRODUCENTU DA NIJE SALETA NE BIH NI POCEO DA PRAVIM STUDIO VEROVATNO,UJEDNO POZDRAV CELOJ LESKOVACKOJ GRUPI AMADEUS-NIJE STO SU NASI NEGO STO SU NAJBOLJI lol!
bata777
bata777

Posts : 63
Join date : 2009-04-30
Age : 53
Location : leskovac,Srbija

Back to top Go down

PITANJA PITANJA IMATE IH MILION GARANT Empty Re: PITANJA PITANJA IMATE IH MILION GARANT

Post  kokerac Thu May 21, 2009 1:33 am

Ajde da se ne pozdravljamo mnogo ovako ali hvala na otpozdravima...
VRLO BITNA ISPRAVKA:
saradnik i partner Ace Amadeusa u naporima da radimo studijski posao, a DALEKO od producenta i naravno prijatelj grupe oduvek.

Ajd' sad svi nazad u studio:)

kokerac

Posts : 3
Join date : 2009-05-17

Back to top Go down

PITANJA PITANJA IMATE IH MILION GARANT Empty Re: PITANJA PITANJA IMATE IH MILION GARANT

Post  Admin Thu May 21, 2009 3:27 am

Sasa je pravi covek. I ja nikad za sebe ne kazem da sam producent.. U principu i nisam... Radije kazem da se bavim programiranjem muzike...

Danas sam bio u Lyra Style prodavnici da kupujem neke studijske slusalice. Covek mi pustio neki CD da bi odabrao slusalice koje mi se svidjaju... A, na CD-u neka onako slow akustik rock muzika iz 70-tih. Nisam ni slusao slusalice... Ljudi, ne mogu da vam opisem kakav je kvalitet te produkcije. Bukvalno ti je sve jedno koje slusalice koristis, na svima ubija.

A, onda sam gurnuo slusalice u moj Zune od 500 evra da bi cuo kako zvuce moje pesme...

Izasao sam iz radnje ko popisan i nisam kupio ni jedne slusalice. Trebalo mi je 5 sati da ubedim sebe kako je ipak ovo sto ja radim narodjacki fazon i kako ne moze da se uporedjuje sa onim sto sam cuo na promo CD-u...

Zakljucak: Nema leba bez zivih muzicara. Sve ostalo je sra..e. I nema leba bez analogije, digitalija je za nas Srbe da se malo igramo i foliramo da smo producenti i da pravimo dobar zvuk...

Zato, Sasa, svaka ti cas na izjavi!!!! Jednom je isto tako Srdjan - Moby izjavio: Ma nisam ja producent, ja samo volim da se druzim sa ljudima u studiju... To mi lepo...
Admin
Admin
Admin

Posts : 110
Join date : 2009-03-29

http://www.studio-kursevi.co.cc

Back to top Go down

PITANJA PITANJA IMATE IH MILION GARANT Empty Re: PITANJA PITANJA IMATE IH MILION GARANT

Post  kokerac Thu May 21, 2009 10:58 am

Apsolutno se razumemo, medjutim mislim da se ne treba previse opterecivati zvukom sa "promo CD-a".
Treba se pomiriti sa cinjenicom da od Yuga u mehanicarskoj radnji ne mozemo da napravimo Mercedes, niti cemo ga vozeci postati drugi Shumaheri (cast izuzecima)...
Mislim da sam sve rekao.
Pozdrav.

kokerac

Posts : 3
Join date : 2009-05-17

Back to top Go down

PITANJA PITANJA IMATE IH MILION GARANT Empty Re: PITANJA PITANJA IMATE IH MILION GARANT

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum