Muzicki Studio Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U VEZI STUDISKE KONFIGURACIJE

3 posters

Go down

U VEZI STUDISKE KONFIGURACIJE Empty U VEZI STUDISKE KONFIGURACIJE

Post  IVAN.V Wed May 27, 2009 3:41 am

Pozdrav prijatelju.Puno sam lepih stvari cuo o tebi, cuo sam i neke snimke koje si radio i mogu ti reci da sam stvarno odusevljen.Imam jedno pitanje za tebe,nadam se da ces naci malo vremena da mi odgovoris.
Imam mali kucni studio,vise ga koristim za neke svoje potrebe,od tehnike u tom studiju posedujem:muzicku kartu RME 9652
behringer osmokanalni converter ADA8000
PRESONUS BLUETUBE
BEHRINGER COMPOSER PRO-XL
MONITORE GBL CONTROL 5
MIKROFON RODA NT2-A
MIKSETU MACKIE micro series 12 02-VLZ
Da li je ova studiska konfiguracija dobra i sta bi po tebi mozda trebalo dodati ili izbaciti?

IVAN.V

Posts : 3
Join date : 2009-05-27

Back to top Go down

U VEZI STUDISKE KONFIGURACIJE Empty Re: U VEZI STUDISKE KONFIGURACIJE

Post  Admin Wed May 27, 2009 6:54 am

Pozdrav Ivane,

Karta je vrh! Naravno, to je zato sto imam istu tu kartu Smile))
O Rme-u sve najbolje. Poseduje inovativnu tehnologiju Totalmix-a i fenomenalan matrix za kontrolu routinga. To je karta koja moze da cini srce bilo kog studijskog sistema. Ne bih da mnogo tupim o njoj, ali stvarno je vrh!

Sve ostale komponente koje si naveo su potpuno na mestu za potrebe jednog muzickog ateljea i sasvim dovoljne da postignes zavidan nivo produkcije. Vec sam pisao o ovome, ali evo ponovo ukratko. Kada budes naucio da izvuces maximum iz svoje opreme, onda ce svako poboljsanje zahtevati ogromna novcana ulaganja, a rezultati ce biti veoma mala poboljsanja.

Dakle, sto se tehnike tice, sve je na mestu i ne treba ti nista vise od toga sto imas. Savetovao bih ti da naucis kako da to sto imas upotrebljavas na najbolji moguci nacin, a ne da ulazes dalje u nekakva tehnicka poboljsanja koja ti, veruj mi, nece mnogo poboljsati zvuk.

Dakle, SAMO NAPRED!
Admin
Admin
Admin

Posts : 110
Join date : 2009-03-29

http://www.studio-kursevi.co.cc

Back to top Go down

U VEZI STUDISKE KONFIGURACIJE Empty Re: U VEZI STUDISKE KONFIGURACIJE

Post  bata777 Thu May 28, 2009 1:16 pm

Pozdrav za autora i Vasica samo napred sto vise reklama za coca colu naravno Cool <tu je lova<
bata777
bata777

Posts : 63
Join date : 2009-04-30
Age : 53
Location : leskovac,Srbija

Back to top Go down

U VEZI STUDISKE KONFIGURACIJE Empty Re: U VEZI STUDISKE KONFIGURACIJE

Post  bata777 Mon Jun 15, 2009 1:51 pm

da li da promenim m-audio delta 1010lt kartu za vasu RME ?koliko je to bolja karta ponekad mi se cini da ova moja ima doduse veoma retko kao puckanje ,ali ponekad u smislu veoma retko.Pozdrav
bata777
bata777

Posts : 63
Join date : 2009-04-30
Age : 53
Location : leskovac,Srbija

Back to top Go down

U VEZI STUDISKE KONFIGURACIJE Empty Re: U VEZI STUDISKE KONFIGURACIJE

Post  Admin Mon Jun 15, 2009 8:17 pm

Pozdrav Bato legendo!

Ne menjaj deltu. To je odlicna karta. Puckanje ti se javlja iz nekih drugih razloga koji nisu vezani za kvalitet karte...
Ako bi uzeo RME, napravio bi sebi gomilu problema, a evo i zasto. RME je profesionalna studijska karta koja sam za sebe ne moze da se upotrebljava Smile Da bi je upotrebio morao bi da dokupis AD i DA konvertere, a oni kostaju. Takodje, RME iziskuje kvalitetan mikser ili sabirnicu. On ima inovativnu tehnologiju "Totalmix". To je njegova interna hardverska mixer sabirnica, ali je izuzetno nezgodno koristiti je bez ostalih sprava...

Da ne bih sada redjao dalje razloge, bolje ostani na delti i uzivaj.
Admin
Admin
Admin

Posts : 110
Join date : 2009-03-29

http://www.studio-kursevi.co.cc

Back to top Go down

U VEZI STUDISKE KONFIGURACIJE Empty Re: U VEZI STUDISKE KONFIGURACIJE

Post  bata777 Tue Jun 16, 2009 1:24 pm

hvala puno.ja sam u guzvi oko priprema za crnu goru + nemam klavijaturu moram da nadjem neki va7 pa ako dolazim u BGD vodim u kafanu na sta god vec tamo nude Crying or Very sad What a Face
bata777
bata777

Posts : 63
Join date : 2009-04-30
Age : 53
Location : leskovac,Srbija

Back to top Go down

U VEZI STUDISKE KONFIGURACIJE Empty Re: U VEZI STUDISKE KONFIGURACIJE

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum